Praca przy kwiatach!! Zapewnione zakwaterowanie!! Holandia!!

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Praca za granicą !! Nie zwlekaj!! Aplikuj!!
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowa wypłata
Wymagania:
  • chęć do przyuczenia na danym stanowisku
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
  • sortowanie, czyszczenie cebulek tulipanów
  • magazyn z kwiatami, produkcja bukietów
  • pielęgnacja kwiatów doniczkowych
  • sortowanie warzyw i owoców

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944zadzwoń
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 577... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry