Holandia- Praca przy storczykach - od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Pełen etat
Umowa
  • Umowa o pracę
Oferujemy:
•         atrakcyjne wynagrodzenie
•         holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
•         pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
•         dobre warunki pracy, miła atmosfera
•         indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:
•         sadzenie kwiatów doniczkowych- storczyków lub innych
•         sztokowanie, pakowanie kwiatów
•         praca w szklarni

Wymagania:
•         odpowiedzialność, dokładność
•         zaangażowanie w powierzone obowiązki
•         chęć i motywacja do pracy
•         mile widziana znajomość języka angielskiego

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
kwiaty- oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Martyna tel: +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 570... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry