Szukasz ciuchów i ciuszków ciążowych?

2021-01-24Ciąża jest wyjątkowym etapem w życiu kobiety. Za każdym razem przeżywamy ten czas nieco inaczej, zawsze jednak po kilku tygodniach od wspaniałej nowiny nasz wzrok zmierza ku szafie i… Zaczynamy odczuwać deficyt wygodnych i gustownych ubrań. Dziś już nie musimy podbierać koszulek mężowi lub polować na przyduże i niedopasowane ubrania. Jeżeli szukasz ubrań typowo ciążowych dla siebie lub na prezent – dobrze trafiłaś! Mamy je w bardzo dobrej cenie.

Ale na początek kilka słów o nas. Potrzeba matką wynalazków i dokładnie tak narodził się nasz sklep Ciuchy Ciążowe. Sklepy w centrach handlowych lub te niewielkie z damską odzieżą w Polsce nie rozpieszczają ciężarnych kobiet i mam karmiących piersią. Czasem po prostu nie ma gdzie kupić typowo ciążowej odzieży, a jak już jest to cena bywa z kosmosu. Sama to przeszłam, i to kilka razy… Również moje znajome miały ten sam problem. Więc założyłam sklep.

Ciuchy Ciążowe to obecnie jeden z największych w Polsce internetowych sklepów z nową i używaną odzieżą ciążową i ciuszkami dla mam karmiących piersią. Mamy swoją siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim, ale dzięki indywidualnemu podejściu do Klientów, bardzo szybkiej realizacji zamówień i naprawdę bardzo niskich cenach – działamy w skali całego kraju. Czy można kupić taniej? Tak, ale nikt inny nie zaoferuje tak dużego wyboru. Co miesiąc oferujemy ok. 1500 różnych ciuchów i ciuszków, a naszą szafę uzupełniamy o nowy towar przynajmniej raz w tygodniu.

Szybka wysyłka – klucz do sukcesu gdy liczy się czas! Wysyłamy poprzez paczkomaty, kurierem, paczkę w Ruchu lub przesyłki pocztowe. Dzięki temu nasze przesyłki docierają wszędzie i to najszybciej jak to możliwe.

Niska cena – to jedna z naszych wielkich zalet. U nas za niewielkie pieniądze możesz ubrać się kompletnie na całą ciążę oraz okres karmienia piersią. Oczywiście – przy większych zakupach wysyłka gratis (zapytaj nas o to koniecznie).

Bardzo duży wybór – wyobraź sobie duży sklep odzieżowy w 100% tylko z odzieżą ciążową. Tak, to my. I na pewno znajdzie się u nas coś dla Ciebie.

Wysoka jakość towaru – staranność o jakość ubrań używanych to nasz priorytet. Nasz towar jest zadbany i odświeżony, przechowywany w dogodnych warunkach po to, aby wyglądał jak nowy.

Bezpieczeństwo – kupując u nas nie narażasz się na niewygodę lub ryzyko związane z przebywaniem w zatłoczonych sklepach.

Naszą misją jest zapewnienie kobietom w ciąży i mamom karmiącym dostępu do szybkich i komfortowych zakupów za niewielkie pieniądze. Zadowolone Klientki to nasza najlepsza reklama. Zostań jedną z Nich.

ZAPRASZAMY

Nasz sklep:


Do góry