Cennik

Ile kosztuje ogłoszenie w ?

Dodawanie ogłoszeń na portalu WAmarkt.pl jest i pozostaje BEZPŁATNE.  Nie ma znaczenia czy chcesz dodać jedno ogłoszenie czy dziesięć cena zawsze wynosi 0zł. Bez opłat pozostaje również dodawanie ogłoszeń w tak popularnych kategoriach jak MOTORYZACJA, NIERUCHOMOŚCI czy PRACA

Zapewniamy również bezpłatny dostęp do importerów oraz mechanizmów integracji z wieloma systemami.*

Promowanie ogłoszeń.

 Jeśli chcesz aby twoje ogłoszenie dotarło do każdego miasta skorzystaj z opcji WYŚWIETL OGŁOSZENIE W CAŁYM SERWISIE

Jeśli chcesz aby twoje ogłoszenie zyskało więcej wyświetleń, a co za tym idzie twój produkt szybciej znalazł nowego nabywcę - mamy dla ciebie kilka propozycji: 

 

Promowanie na liście ogłoszeń 

Twoje ogłoszenie znajdzie się na górze listy w jasno pomarańczowej ramce z dopiskiem WYRÓŻNIONEWyróżnione ogłoszenia wyświetlają się w swojej kategorii lub lokalizacji nad standardowymi ogłoszeniami.
 

Promowanie na stronie głównej. 


Opcja ta pozwala na wyświetlanie twojego ogłoszenia na stronie głównej pod głównymi kategoriami. Dzięki temu każdy kto wejdzie na  ma szansę zobaczyć twoje ogłoszenie zanim w ogóle zacznie szukać interesujących go przedmiotów.  Dodatkowo ogłoszenia wysyłane są automatycznie na naszą stronę na FACEBOOK , a następnie rozsyłane po zintegrowanych z nią grupach. Daje to kompleksowe promowanie na wielu płaszczyznach. 
 

Pilne 


Jeśli natomiast zależy ci na szybkim sprzedaniu swojego przedmiotu, poinformuj o tym kupujących zaznaczając opcje PILNE. Przy twoim ogłoszeniu pojawi się napis PILNE 

 

Cennik Ile kosztuje konto firmowe w   ?NIC!!!! Przy zakładaniu konta firmowego nie ponosisz ŻADNYCH OPŁAT. TOTALNE 0zł.


*więcej na temat importerów i integracji znajdziesz TUTAJ.
 
Do góry